Marka Storika powstała po to, aby otulać doskonałością :)

Wierzymy, że dzieciństwo jest jak wspaniała uroczystość. Choć trwa całe lata, zwykle kończy się trochę niespodziewanie i trochę za wcześnie. Dlatego chcąc w pełni wykorzystać ten szczególny czas, oferujemy maluchom i ich rodzicom produkty inspirowane miłością do dzieci i radością jaką wprowadzają do naszego życia. Wszystkie nasze projekty zostały przemyślane tak, aby wspierać rodziców we właściwym dbaniu o dziecko, aby mieli pewność, że dostarczają swoim pociechom wszystko to, co najlepsze. Możesz liczyć na Storikę, że będzie dbać o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu Ty możesz skupić się na tym co najważniejsze - świętowaniu dzieciństwa swojej pociechy poprzez wspólne zabawy, śmiech, przytulanie i pieszczoty, które czynią nasze życie piękniejszym.

Staramy, aby zdjęcia i opisy produktów jak najlepiej odzwierciedlały rzeczywistość, abyście mogli je dokładnie zobaczyć i ocenić, zanim dokonacie wyboru. Jeśli jednak wciąż macie wątpliwości lub dodatkowe pytania, zawsze możecie się z nami skontaktować- śmiało piszcie i dzwońcie. Żadnej wiadomości nie zostawimy bez odpowiedzi.

Po nasze produkty zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość idącą w parze z bezpieczeństwem . Dumni jesteśmy z tego, że szyjemy w Polsce. Oferowany przez nas asortyment to najwyższa jakość surowców i tkanin oraz profesjonalne wykonanie i dbałość o najmniejsze szczegóły.


Jakość i bezpieczeństwo

Naszą pasją jest projektowanie nowych produktów, zestawianie ze sobą tkanin i poszukiwanie nowych. Zawsze jednak na początku stawiamy sobie pytanie: czy są one bezpieczne i wytrzymałe ? Jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetowe. A jakość to dla nas coś więcej, niż tylko staranne wykonanie i piękny wygląd. Używamy wyłącznie tych surowców i materiałów, które posiadają niezbędne certyfikaty, świadczące o najwyższej dbałości o dobro Waszych pociech . Wszystkie stosowane przez nas tkaniny, dodatki i wypełnienia posiadają certyfikaty: „Bezpieczny dla dziecka”, Oeko-Tex 100 – 1 gwarantujące bezpieczeństwo dzieciom już od pierwszych dni życia. Dzięki specjalnym metodom produkcji, nasze tkaniny są bardzo miękkie i delikatne, a kolory pozostają żywe nawet po długim czasie użytkowania.

Jeśli poszukujecie pięknych i bezpiecznych produktów dla swoich pociech dobrze trafiliście.

My wierzymy, że: „GDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT” - Janusz Korczak