Marka Storika powstała po to, aby otulać doskonałością :)

Wierzymy, że dzieciństwo jest jak wspaniała uroczystość. Choć trwa całe lata, zwykle kończy się trochę niespodziewanie i trochę za wcześnie. Dlatego chcąc w pełni wykorzystać ten szczególny czas, oferujemy maluchom i ich rodzicom produkty inspirowane miłością do dzieci i radością jaką wprowadzają do naszego życia. Wszystkie nasze produkty zostały dobrane tak, aby wspierać rodziców we właściwym dbaniu o dziecko, aby mieli pewność, że dostarczają swoim pociechom wszystko to, co najlepsze. Możesz liczyć na Storikę, że będzie dbać o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu Ty możesz skupić się na tym co najważniejsze - świętowaniu dzieciństwa swojej pociechy poprzez wspólne zabawy, śmiech, przytulanie i pieszczoty, które czynią nasze życie piękniejszym.

Staramy, aby zdjęcia i opisy produktów jak najlepiej odzwierciedlały rzeczywistość, abyście mogli je dokładnie zobaczyć i ocenić, zanim dokonacie wyboru. Jeśli jednak wciąż macie wątpliwości lub dodatkowe pytania, zawsze możecie się z nami skontaktować- śmiało piszcie i dzwońcie. Żadnej wiadomości nie zostawimy bez odpowiedzi.

Po nasze produkty zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość idącą w parze z bezpieczeństwem. Oferowany przez nas asortyment to najwyższa jakość surowców i tkanin oraz profesjonalne wykonanie i dbałość o najmniejsze szczegóły.


Jeśli poszukujecie pięknych i bezpiecznych produktów dla swoich pociech dobrze trafiliście.

My wierzymy, że: „GDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT” - Janusz Korczak