Wszystkie Wpisy>Na tropie idealnej spacerówki- Easywalker

Na tropie idealnej spacerówki- Easywalker

Na tropie idealnej spacerówki- Easywalker

Współczesna mama przy wyborze spacerówki kieruje się nie tylko funkcjonalnością i wygodą dziecka. Idealnie, jeśli dodatkowo będzie to wózek nowoczesny i wyrózniający się wyglądem.

Jednak jako mama wiem, że poczucie komfortu będzie najważniejsza dla naszego maleństwa. Przede wszystkim chcemy, żeby dziecko czuło się  wygodnie i bezpiecznie. Funkcjonalność wózka to sprawa, która z kolei jest dla naszej wygody i dlatego też jest równie ważna. Jeśli możemy wybrać wózek, który będzie niewiele ważył to po co męczyć się z dźwiganiem dużych ciężarów. Tak samo ważne jest, aby prowadzenie wózka nie sprawiało trudności.

Mój wybór, jako na spacerówkę idealną padł na EasywalkerBuggy XS.

Po pierwsze jest lekki, jego waga to tylko 6kg. Ponadto składa się łatwo jedną ręką do niewielkich rozmiarów. Dodatkowo wózek ma rączkę i pasek do przenoszenia. Po złożeniu można go łatwo złapać w rękę lub powiesić sobie na ramieniu jak torbę.

Wózek ma regulowane oparcie, w tym możliwość rozłożenia siedzenia całkowicie na płasko, dlatego też może być już używany od urodzenia.

Bezpieczeństwo zapewniają 5-punktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa które są wyposażone w miękkie ochraniacze na ramiona. Duża, rozkładana budka, dzięki której łatwiej osłonic dziecko przed słońcem.

Wózek Easywalker jest też bardzo dobrze wyposażony, m.in autoblokada po złożeniu, pałąk oraz folia przeciwdeszczowa. Dla mnie również bardzo ważną rzeczą jest okienko, dzięki któremu można widzieć śpiące dziecko.

Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, ale przede wszystkim wyróznia się nowoczesnym designem. Osobiscie mi najbardziej wpadła w oko spacerówka Mickey Diamond, czyli bajkowa wersja tego wózka.

Spacerówka Easywalker to nowoczesny wygląd, prosty styl, funcjonalność, ale przede wszysstkim wygoda i bezpieczeństwo naszego dziecka.


Dodaj Komentarz